Změna berního roku

Autor: Pospíšil, František
Typ: článek
Klíčová slova: berní rok (zdaňovací období), daň srážkou, přímé zdanění
Bibliografický záznam: POSPÍŠIL, František. Změna berního roku. Obzor národohospodářský XLI. (1936). Praha:Pražská akciová tiskárna. 1936, roč. XLI., s. s. 146-154. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: Pražská akciová tiskárna
Rok: 1936
Ročník: XLI.
Rozsah stran: s. 146-154
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Popisuje teoretické konstrukce berního roku. Řeší problém způsobu zjištění důchodu, respektive výnosu. Porovnává dopad daně dle období na poplatníka.

(Slezáková Kateřina)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání