Katalog publikací

Ve fondu je 756 publikací

Nepřehlédněte

Ve světě historické a ekonomické učenosti se pro studenty a vědce otevírá nový zdroj: Bibliotheca economica.  Zdroj k nezaplacení. Vašimi virtuálními knihovníky při hledání té pravé knihy budou studenti Vysoké školy ekonomické. V této chvíli je jich téměř třicet. Budete hýčkáni jako v žádné jiné knihovně. Nejsme obyčejná knihovna. Jsme Bibliotheca economica!

Osobnosti měsíce

Modráček, František

Modráček, František

8. září 1871 - 23. březen 1960

... >>>

Macek, Josef

Macek, Josef

13. září 1887 - 19. únor 1972

Před 50 lety zemřel jeden z prvních profesorů VŠO Josef Macek >>>

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání