Devisová politika a omezení vývozu do clearingových zemí

Autor: Režný Stanislav
Typ: článek
Klíčová slova: clearingové země, devisa, vývoz
Bibliografický záznam: REŽNÝ, Stanislav. Devisová politika a omezení vývozu do clearingových zemí. Obzor národohospodářský XLI. (1936). Praha:Pražská akciová tiskárna. 1936, roč. XLI., s. s. 204-210. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: Pražská akciová tiskárna
Rok: 1936
Ročník: XLI.
Rozsah stran: s. 204-210
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Snaží se o vysvětlení celého problému ohledně vývozu a možnou změnu zemí, se kterými by se mělo obchodovat. Popisuje obtížnost přechodu na vývoz do zemí, kde se platí devisami.

(Slezáková Kateřina)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání