Poradní sbor pro otázky hospodářské

Autor:
Typ: článek
Klíčová slova: nové stanovy, Poradní sbor pro otázky hospodářské
Bibliografický záznam: . Poradní sbor pro otázky hospodářské. Obzor národohospodářský XXVII (1922). Praha:J. Otto. 1922, roč. XXVII., s. s. 123-127. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1922
Ročník: XXVII.
Rozsah stran: s. 123-127
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

V úvodu stručného článku je kritizován Poradní sbor pro otázky hospodářské za to, že dostatečně nesplňoval svou úlohu hospodářského parlamentu. Pro lepší fungování Poradního sboru byly vydány nové stanovy upravující např. úkol sboru, počet členů, povinnosti sboru. Tyto stanovy jsou v článku detailně popsány.

(Doležalová Alena)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání