Dekadence

Autor: Stiller, Antonín
Typ: článek
Klíčová slova:
Bibliografický záznam: STILLER, Antonín. Dekadence. Obzor národohospodářský VIII. (1903). Praha:J. Otto. 1903, roč. VIII. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1903
Ročník: VIII.
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Tento článek mě sám o sobě příliš nezaujal, ne snad svým obsahem, ale spíše stylem jakým je napsán. Jedná se totiž o filosofické úvahy se základem v národním hospodářství, ale autor si místy stěžuje, někde něco obhajuje, ale celkově to vše působí dojmem neuspořádanosti. Autor poskakuje od tématu k tématu, ale přitom nenarušuje časovou kontinuitu článku.
Článek bych spíše doporučil lidem hledajícím filosofickou úvahu než lidem, kteří hledají určitou informaci.

Týř Pavel

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání