Hospodářské poznámky k Anglickým dokumentům o Československé krisi

Autor: Fafl, Zdeněk
Typ: článek
Klíčová slova: Mnichovská dohoda, Walter Runciman
Bibliografický záznam: FAFL, Zdeněk. Hospodářské poznámky k Anglickým dokumentům o Československé krisi. Obzor národohospodářský XLIII. (1938). Praha:Pražská akciová tiskárna. 1938, roč. XLIII, s. s. 682─685. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: Pražská akciová tiskárna
Rok: 1938
Ročník: XLIII
Rozsah stran: s. 682─685
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Článek shrnuje pozorování situace v Československu v období krátce před podepsáním Mnichovské dohody Waltrem Runcimanem, který zde působil jako jakýsi prostředník pro vyjednávání mezi mocnostmi a zaměřoval se na řešení postavení germánské menšiny v Československu.

(Čurdová Ivana)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání