Zaměstnavatel a zaměstnanec

Autor: Verunáč, Václav
Typ: kniha
Klíčová slova: podnikatel, pracovní poměr, Pracovní řád, Pracovní smlouva, stávka, výluka, zaměstnanec, zaměstnavatel
Bibliografický záznam: VERUNÁČ, Václav. Zaměstnavatel a zaměstnanec. Praha:Vydáno péčí ministerstva školství a národní osvěty ve státním nakladatelství v Praze. 1925, s. 36. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: Vydáno péčí ministerstva školství a národní osvěty ve státním nakladatelství v Praze
Rok: 1925
Rozsah stran: 36
Dostupnost v BE: Připravujeme k digitalizaci

Abstrakt:

Autor v knize, která je spíše popisného charakteru, objasňuje pojmy: pracovní smlouva (její vývoj, zásady, kde existují, význam), pracovní řád, stávky, výluky. Vyjmenovává organizace zaměstnavatelské a odborové organizace dělnické v Československu.

(Kopecká Lenka)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání