Zeměpisné podmínky hospodářského života v československém národním území

Autor: Dvorský, Viktor
Typ: článek
Klíčová slova:
Bibliografický záznam: DVORSKÝ, Viktor. Zeměpisné podmínky hospodářského života v československém národním území. Obzor národohospodářský XXIII. (1918). Praha:J. Otto. 1918, roč. XXIII., s. s. 1-9. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1918
Ročník: XXIII.
Rozsah stran: s. 1-9
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Popisný článek, udává situaci Československa. Kudy a kam vedly jaké silnice. Kde se co pěstovalo a kde se co vyrábělo.

(Jarolímová Monika)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání