Prof. Dr. Josef Gruber jako generální jednatel Národohospodářského ústavu při České akademii

Autor: Prunar, Josef
Typ: článek
Klíčová slova: Josef Gruber, Národohospodářský ústav
Bibliografický záznam: PRUNAR, Josef. Prof. Dr. Josef Gruber jako generální jednatel Národohospodářského ústavu při České akademii. Obzor národohospodářský XX. (1915). Praha:J. Otto. 1915, roč. XX., s. s. 460-466. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1915
Ročník: XX.
Rozsah stran: s. 460-466.
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Článek oslavuje dr. Grubera jako jednoho z nejschopnějších lidí ve vedení zmíněné instituce. Zabývá se vývojem Gruberova postavení a vyzdvihuje jeho zásluhy na fungování ústavu.

(Vlček Tomáš)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání