SEZNAM klíčových slov

Ve fondu je 756 publikací

Publikace

Zobrazit
Několik vzpomínek ze života Dra Albína Bráfa
Název: Několik vzpomínek ze života Dra Albína Bráfa
Autor:
Klíčová slova: Albín Bráf, Staročeši, životopis
Typ publikace: článek
Rok vydání: 1914
   
Abstrakt:

Jedná se o článek uveřejněný při příležitosti druhého výročí úmrtí Albína Bráfa. Shrnuje celý život tohoto významného českého zastánce moderní společnosti, který ovlivňoval za svého života veškeré oblasti společenského života. Byl stoupencem staročechů, které zastupoval i v parlamentu. Zemřel 1. července 1912.

Zezulka Stanislav

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání