Národohospodářské a sociálně politické kursy v Praze

Autor: Gruber, Josef
Typ: článek
Klíčová slova:
Bibliografický záznam: GRUBER, Josef. Národohospodářské a sociálně politické kursy v Praze. Obzor národohospodářský III. (1898). Praha:J. Otto. 1898, roč. III. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1898
Ročník: III.
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Je to krátký článek vztažený k tématu vzdělávacích kurzů pro národohospodáře u nás. Gruber navrhuje jak by se mělo co zařídit, jak by mělo být vše uspořádáno, skladby jednotlivých kursů, koho pozvat, kde to vše uspořádat atd.
Hlavním problémem je podle Grubera sehnat dostatek posluchačů; pokud by se toto podařilo, nebyl by problém kurzy uspořádat.

Týř Pavel

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání