Prof. Dr. Cyril Horáček

Autor: Gruber, Josef
Typ: článek
Klíčová slova: agrární politika, Albín Bráf, cedulové bankovnictví, Cyril Horáček
Bibliografický záznam: GRUBER, Josef. Prof. Dr. Cyril Horáček. Obzor národohospodářský XXVII (1922). Praha:J. Otto. 1922, roč. XXVII., s. s. 385-392. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1922
Ročník: XXVII.
Rozsah stran: s. 385-392
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Stručný medailon sepsaný k příležitosti šedesátých narozenin prof. Dr. Cyrila Horáčka. Uvedeny jsou jeho studijní i pracovní úspěchy a zkušenosti, díla, spojitosti s jeho učitelem Dr. Albínem Bráfem a teorie týkající se zejména agrární a sociální politiky, bytové politiky velkoměst, cedulového bankovnictví a měny.

(Doležalová Alena)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání