Budeme mít české střední podnikatele zemědělské nebo průmyslové?

Autor: Mayer, Alfred Maria
Typ: článek
Klíčová slova: podnikatelé, střední podnikání, zahraniční kapitál, zestátňování podniků
Bibliografický záznam: MAYER, Alfred Maria. Budeme mít české střední podnikatele zemědělské nebo průmyslové?. Obzor národohospodářský XXVI. (1921). Praha:J. Otto. 1921, roč. XXVI., s. s. 97-104, 145-152. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1921
Ročník: XXVI.
Rozsah stran: s. 97-104, 145-152.
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Přednáška, kterou vicesekretář obchodní a živnostenské komory pražské, Dr. Alfred M. Mayer, prezentoval v Národohospodářské společnosti. Autor zde předvídá částečné zestátňování podniků a také velký příliv zahraničního kapitálu.

(Vlček Tomáš)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání