Hospodářské následky míru

Autor: Dědek, Vladimír
Typ: článek
Klíčová slova: J. M. Keynes, recenze
Bibliografický záznam: DĚDEK, Vladimír. Hospodářské následky míru. Obzor národohospodářský XXV. (1920). Praha:J. Otto. 1920, roč. XXV., s. s. 385-393, 433-446. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1920
Ročník: XXV.
Rozsah stran: s. 385-393, 433-446.
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

V tomto článku podává autor informace o knize J. M. Keynese Hospodářské následky míru formou referátu s občasným doslovným překladem textu nebo parafrázemi.

(Sobotková Kateřina)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání