Německý zákon o vlastenecké službě pomocné

Autor: Váchal, Karel
Typ: článek
Klíčová slova: komparace, vlastenecká služba, zákon
Bibliografický záznam: VÁCHAL, Karel. Německý zákon o vlastenecké službě pomocné. Obzor národohospodářský XXII. (1917). Praha:J. Otto. 1917, roč. XXII., s. s. 136-139. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1917
Ročník: XXII.
Rozsah stran: s. 136-139
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Krátké zkoumání založení německé a rakouské verze zákonné úpravy strany vlastenecké služby, dle které je možno řídit náležitosti pracovních vztahů v době války. Důraz jest kladen na soubor „vymožeností“ německé varianty a vlivu organizace německého dělnictva při jejím sestavování.

(Olekšák Petr)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání