Grubrova osobnost

Autor: Chalupný, Emanuel
Typ: článek
Klíčová slova: české ekonomické myšlení, Josef Gruber
Bibliografický záznam: CHALUPNÝ, Emanuel. Grubrova osobnost. Obzor národohospodářský XX. (1915). Praha:J. Otto. 1915, roč. XX., s. s. 473-474. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1915
Ročník: XX.
Rozsah stran: s. 473-474
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Autor zde popisuje Josefa Grubera jako prudkého a charismatického muže, jenž vládl uměním kvalitního výkladu a přesvědčivé argumentace. Závěr je věnován vyzdvihnutí jeho role v rozvoji českého ekonomického myšlení.

(Vlček Tomáš)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání