Několik dat z hospodářské statistiky

Autor: Gruber, Josef
Typ: článek
Klíčová slova: statistika
Bibliografický záznam: GRUBER, Josef. Několik dat z hospodářské statistiky. Obzor národohospodářský VII. (1902). Praha:J. Otto. 1902, roč. VII. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1902
Ročník: VII.
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

V tomto rozsáhlém článku najdeme statistické údaje týkající se například vývozu pšenice, vývoje železniční sítě, telegrafní sítě nebo údaje o zahraničním obchodu. Gruber se tímto zabývá z toho důvodu, že neexistuje žádný přehled statistických dat, lidé jsou odkázáni na denní listy nebo učebnice, v nichž jsou údaje velice zastaralé.

Kateřina Sobotková

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání