K důchodové, bytové a spotřební statistice

Autor: Chalupný, Emanuel
Typ: článek
Klíčová slova:
Bibliografický záznam: CHALUPNÝ, Emanuel. K důchodové, bytové a spotřební statistice. Obzor národohospodářský VIII. (1903). Praha:J. Otto. 1903, roč. VIII. Dostupný také z WWW www.bibliothecaeconomica.cz/library/
Nakladatel: J. Otto
Rok: 1903
Ročník: VIII.
Dostupnost v BE: Volně ke stažení

Abstrakt:

Tento článek je reakcí a sumářem na anketu, která proběhla v r. 1902 a následně v r. 1903 ve městě Táboře. V podstatě autor jen předkládá statistické údaje a přiřazuje jim reálné důvody z tohoto kraje, proč je to tak a ne tak, jak se očekávalo.
Z hlediska ekonomického a národohospodářského tento text nic nepřináší, ale pokud by čtenáře zajímaly statistické údaje z regionu Táborska a jejich interpretace, tak by článek přínos mít mohl.

Týř Pavel

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání