SEZNAM klíčových slov

Ve fondu je 756 publikací

Publikace

Zobrazit
K jednání o úpravě požitků státních zaměstnanců
Název: K jednání o úpravě požitků státních zaměstnanců
Autor:
Klíčová slova: nivelizace, sociální platy
Typ publikace: článek
Rok vydání: 1925
   
Abstrakt:

Článek odkazuje na jednání nově zvoleného parlamentu o úpravě požitků státních zaměstnanců a klade si za úkol ukázat hlavní hlediska, o která v nové úpravě půjde. Tato problematika souvisí s reformou státní správy, která právě probíhá a je dána nutnou úpravou ohodnocování zaměstnanců státní správy. Autor při vytváření tohoto článku vychází ze zákona z 22. prosince 1924, č. 286 Sb. z. a n., který ukládá, že návrh zákona upravující požitky byl předložen současně s provedením reformy nebo ihned po ní. Dále se autor ohlíží za historií politiky zaměstnaneckých požitků, je zde popsána tzv. nivelizace, sociální platy, drahotní příplatky aj.

(Jůzová Marie)

JAK HLEDAT

Základní vyhledávání v elektronické knihovně Bibliotheca economica je založeno na klíčových slovech. Přístup sem vede z ÚVODNÍ STRÁNKY přes tlačítko KATALOG. Všechna klíčová slova jsou vypsána pod vyhledávacím polem v abecedním pořádku. Odklikem na tři tečky za vypsanými klíčovými slovy je uživatel přesměrován na stránku s výpisem všech klíčových slov daného písmene. Pod tímto výpisem je odkaz do všech klíčových slov. Zároveň můžete hledat podle autorů. Po kliknutí se rozbalí výpis jmen autorů podle abecedy. Přes tlačítko KATALOG je možné kdykoliv se na tuto první vyhlédavací stránku vrátit.

Výpis vyhledávání podle klíčových slov obsahuje názvy všech odpovídajících publikací, které se nachází v Bibliotheca economica, jména autorů s odkazem na další informace o nich, stručnou anotaci ke každé knize a detailní informace o ní.

více o hledání