Kdo jsme

Bibliotheca economica je virtuální knihovnou, která vzniká prací studentů VŠE!

Obsah knihovny Bibliotheca economica vzniká prací studentů Vysoké školy ekonomické v rámci předmětu Zlatý fond českého ekonomického myšlení (5IE320), který je vyučován Katedrou institucionální ekonomie  Národohospodářské fakulty.

Všechny knihy, které si můžete v této knihovně přečíst, byly zpracovány studenty VŠE. Ti jsou také autory hodnocení ke knihám, které Vám může pomoci při rozhodování, která kniha je pro Vás ta pravá. Všechny zpracovávané a digitalizované knihy pochází z fondu Centra informačních a knihovnických služeb téže školy.

Veškerá činnost spojená se vznikem unikátních stránek, na nichž se právě nacházíte, je finančně podporována Československou obchodní bankou a Burzou cenných papírů.